New İş Elbiseleri ve Promosyon Ürünleri İç ve Dış Tic. Ltd. Şti

Turkey, Istanbul

NEW Promosyon, uzun yıllar kurumsal firma ve holdinglerde yöneticilik yapmış kişiler tarafından 2019 yılında kurulmuştur.

Main Services:

Promosyon Ürünleri , Promotional Products , Promosyon Çanta , Corporate Gift

New İş Elbiseleri ve Promosyon Ürünleri İç ve Dış Tic. Ltd. Şti

Firmamız yurtdışından ithal ettiği ve yurtiçinden temin ya da imal ettiği promosyon ve hediyelik eşya ürünlerinin toptan satışını yapmaktadır. Hazır stoklu promosyon ürünlerinin yanı sıra, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun proje bazlı yeni ürün geliştirmeleri ve imalat çalışmaları da gerçekleştirilmektedir.

Yüzlerce çeşit ürünü kendi deposunda bulunduran firmamız, promosyon sektöründen kırtasiye sektörüne mutfak malzemeleri sektöründen hırdavat sektörüne kadar bir çok alanda kullanılacak ürünleri, talep eden müşterilerimize en kısa sürede ulaştırmaktadır. Stoklu ürünlerin dışında piyasada promosyon ürünü olarak bilinen ve dağıtılan matbaa ürünleri, imalat ürünler ve siparişe özel olarak talep edilen ürünlerin de tedarikini yapmaktadır. Firmamız satmış olduğu promosyon ürünlerine yaptığı kaliteli tampon baskı, lazer baskı ve UV baskı vb. baskılar yapmaktadır. Böylece müşterilerimizin kurum içi takdir, teşvik hediyelerine isim, unvan, slogan, marka vb. ürün özelleştirme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Ayrıca firmalara reklam, promosyon ve tanıtım amacıyla ihtiyaç duydukları promosyon ürünlerini baskılı ve baskısız olarak temin ederek firmaların piyasada tanınırlık oranlarının yükselmesini sağlamaktadır.

Kısa süre içerisinde bulunduğu piyasanın güvenilir firmaları arasında kendisine yer edinen firmamız, gelecek vizyonu ile bu promosyon firmaları içerisinde öncü olma iddiasını sürdürmektedir.

Pin It on Pinterest