Lenda pašaras šunims ir katėms

Lithuania, Kaunas

Prekiaujame pakankamai išskirtiniu produktu iš Ispanijos - Lenda Pet Food sukurtu pašaru (pašarais) ar maistu šunims bei katėms, gaminamu iš natūralių produktų ir medžiagų, o svarbiausiai iš ŽMONĖMS SKIRTŲ.

Main Services:

Šunų maistas , Šuniukų maistas , Sausas maistas šunims , Sunu maistas , Šuns maistas , kaciu maistas , kačiu maistas , maistas katems , šunu maistas , sausas maistas sunims

Lenda pašaras šunims ir katėms

Nes mes norime, kad jūsų augintinio racionas būtų neblogesnis nei Jūsų. Beveik visuose pašaruose pirmas ingredientas yra mėsa, jie yra be GMO, menkaverčių priedų. Šis pašaras šunims ir katėms yra orientuotas į žmones, kurie rūpinasi gyvūnų svaikata ir gerove, stengiasi pirkti aukštos kokybės pašarus, nors nebūtinai pačius brangiausius. Mūsų pašaruose yra didelis MSM ir krilių kiekis, kuriuos kiti gamintojais dažniausiai naudoja mažais kiekiais, o abie jų buvimą skelbia didelėmis raidėmis. Jei mes sudėtje esame parašę mėsa tai reiškia ne subproduktai, ar odos, o mesa su kaulu ir skura, tokia mesa ar gyvūno dalis, kokia rasite nuėję į bet kurį prekybos centrą ar maisto turgų.

Mėsos kiekis pašaruose yra nurodomas džiovintos mėsos, o norintiems išskaičiuoti šviežios mėsos kiekį, nurodytą procentą reiktų padauginti iš ~1,7.
Savo asortimente turime pašarų šunims visiems jų gyvenimo tarpsniams: pradedant pašarais beislaukiančiomis kalytėmis ir nujunkomiems šuniukams ir toliau judant link pašarų šuniukams nuo 6 savaičių iki 12 mėnesių, tuomet prieiname pašarus suaugusiems šunims, tolaiu seka pašarai seniems, senjorams šunims.
Jei šuo turi sveikatos problemų, galime pasiūlyti visą gamą VETerinarinių pašarų, kurių veiklioios medžiagoms yra gaminamos iš natūrlaių produktų, kitaip sakant šuns organizmas nėra alinamas cheminiais vaistais ar antibiotikais.
Kačių pašarų segmente taip pat turime pašarus kačiukams, maistą suagusioms katėms ir pašarus senoms katėms.
Nereiktų pamiršti ir šlapio maisto asortimento, kuris labai įvairus, labai natūralus ir su labai daug mėsos 😉

Pin It on Pinterest